SesliYoutube Son Dakika Haberleri!

tarafından
29
SesliYoutube Son Dakika Haberleri!

Sesliyoutube son durumu ne oldu, evet değerli arkadaşlarım ve bu makalemi okuyan saygı değer okuyucularım. Sesli youtube sitesi son günlerde iyice kullanıcı kaybına uğramaya devam ediyor. Site içerisindeki düzensiz davranışlar, argo konuşmalar ve yetki ayrımcılığı yüzünden çoğu kişi bırakıp sanalın yeni bir sitesi yani sesli kal sitesini tercih ediyorlar. Bir çok kişi şuan burada ve her geçen günde ayrılıp gelmeye devam ediyorlar.

Her zaman bir lafım vardır ve bu lafımın arkasındayım.

Emek çalmaya kalkarsan ALLAH affetmez döner dolaşır sahibini vurur demiştim. Bu sözüm şimdi geçerli oluyor. Doğru olan, ayrım yapmayan, kullanıcılarına farklı odalar içerisinde hizmet sunan sesli kal sitesi şuan yeni gelen kullanıcılarımız ile dahada büyümeye devam etmekte.

Sesli youtube sitesi şuan 250-300 kullanıcıdan gündüz 70 sabit rakamla, akşam ise 150 kullanıcıyı geçememektedir.

Üst de göstermiş olduğum online üyelerdeki sayı sesliyoutube sitesinin hele ki böyle bir pazar gününde insanların evde olmasına rağmen gerçek sayısıdır. 89 Kişi, tabi bot rumuzlar hariç.

Şimdi aşağı bakın;

Üst de gösterdiğim bölümde sesli kal sitesine ait pazar günü saat 17:28 saatine ait sayıdır. Aradaki farkı görüyorsunuz. Sesli kal sitesi şuan sesli youtube kullanıcıları ile daha şenlik ve daha eğlenceli. Üstelik ayrım yapmadan herkese eşit davranarak sesli sohbet imkanı sağlıyor.