SesliYoutube Sitemizin Kuruluş Amacı

tarafından
263
SesliYoutube Sitemizin Kuruluş Amacı

Sanal dünya olarak hafızalarımızdan çıkmayan bu platform, bizlerin insanlarla bir arada olup görüşme sağlamasına en büyük fayda sağlayan bir ortamdır. Aylık ciddi bir şekilde masraflara giren site sahipleri sunucularımız ve odalarımızın ücreti ile kullanıcılarına en güzel ve en seviyeli sohbet ortamını bir arada sağlıyor. Hayatta yenilik isteyen ve sıkıntıları olan insanlarımızı bir arada toplayıp onlarla güzel vakitler geçirmeleri açısından açmış olduğumuz sesliyoutube adresinde tüm genç grubumuzu bir arada topladık. Oyun üzerine daha çok aktif olan web adresimiz ile binlerce giriş alarak rekora doğru koşmaya devam ediyoruz.

Sitemiz seviyeli, bazende seviyesiz olup insanlar arasında küfür, argo ve benzeri şeyler bazen olmaktadır. Çünkü sitemiz dediğimiz gibi küfür üzerine daha çok aktif olduğu için insanlarımızın hoşlarına gitmektedir. Ceo Diamond, silver, gold gibi yetki konumlarımız sayesinde gelene gidene rahat bir şekilde kuruculuk yazabiliyoruz.

Üst de bulunan sohbete giriş için tıklayın resmimiz ile sesli youtube sitemize rahat bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Site kurucumuz alex dir. Kendini yurt dışı yaşayıp olup hayvan ismi kullanabilmektedir. Her yönden rahat bir şekilde odalarımız sizlere hizmet sağlıyor.