SesliYoutube Org Uzantımız Neden Ban Yedi !

tarafından
47
SesliYoutube Org Uzantımız Neden Ban Yedi !

Merhabalar, bildiğiniz üzere bir veya 2 gün önce Google tarafından spam yapılarak sesliyoutube org uzantımız şuan sesliyoutube aramalarında Google’de yok, uzun uğraşlar sonucunda başarabildiğim spam işleminde yanıltıcı içerikler paylaşmaktan ban yemiştir. Hiç bir şekilde kendi aramasında olmayan site şuan Google arama motorunda yok. Anca domain ismiyle yazarsanız görürsünüz ki oda en yakın zamanda gidecektir.

Sizlere bahsettiğim gibi, emek çalanın emeği asla olmaz. Sonraki hedefimiz sesliyoutube.biz ve sesliyoutube.com siteleri, acele etmeden yavaş yavaş emeklerimizi çalan sitelerin hakkını Google arama motoru verecek.

Biz kimsenin emeğini çalmıyoruz. Ama sagolsun bazı şahsiyetler, emek çalarak iyi bir şey yaptıklarını sanıyorlar.

Şundan emin olun ki, sesli youtub alan adımız Google sıralarında en üstü alacak. Şuan sadece org uzantısını Google’den uzaklaştırdık.

Sıra net uzantısında oda bugün yarın emeğimizi çaldığı için arama sonuçlarından kaldırılacaktır. Sonrasında sesliyoutube.com sitesi Google’den uzaklaştırılacak…

Sizleri durumdan bilgi vereceğim. Zaten arama motoruna sesliyoutube yazarsanız sitenin hiç bir sayfada olmadığını göreceksiniz.

Aldığımız Cevap: Bir şikayeti uygun bularak, 1 sonucu bu sayfadan kaldırdık.