SesliYoutube Hakkında Bilmeniz Gerekenler

tarafından
80
SesliYoutube Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Evet gene ben, sizlere makale, blog paylaşımları mı esirgememek için aksatmadan paylaşımlara devam ediyorum.

Bildiğiniz üzere geçen bir makale paylaşımı yapmıştım, SesliYoutube Sahibi Kimdir başlığı altındaydı, ve size site içerisinden ve site sahibinin ne olduğunu biraz yazmıştım. Sanırsam şahıs biraz mesajımızı okumuş ve kendi sitesinden bir makale yayınlamış. Kendinden ödün vermediğini dillendirmiş vesaire vesaire.

Öncelikle sevgili arkadaşlar, sesli youtube web sitemizin çekilemeyecek, kötülenecek bir yanı yoktur. Şahsen bu sitenin girişine bastığınız zaman seslikal sitesi panelimize yönlenirsiniz. Şimdi sizlere şunu diyeceğim bir bahsettiğim siteye girin, birde sesliyoutube sitesine, aradaki farklara iyice bir bakın, yetki düzeni olsun, odalarımızın düzeni olsun ve panelin üst bölümünde geçen görevli listesindeki kişiler olsun.

Ceo bir sitenin sadece kurucusuna verilen bir lakap bir gösteridir. Ama sağolsun sesli youtube sitesi daha siteye ilk giriş yapan insana bile ceo dediğim olayı vermekte ve sitesini bu şekilde doldurmaktadır.

9 senedir kendisi sanalda site yönetiyormuş, çalıştırıyormuş ve ilgileniyormuş, ama yöneticilik böyle olmaz ki, ilk başta site dolar, taşar, sevilir ama sonradan cumburlop batış moduna geçer, ve şuan olduğu gibi, sesli youtube sitesi son zamanlarda iyice çöktü 350 kişilik site şimdiki zamanda 150 kullanıcı üzerine çıkamıyor.

İşte bunun nedeni önüne gelene site kuruculuğu vermekten meydana geliyor ne yazık ki, sesliyoutube sitesi sahibi gibi site sahipleri böyle vere vere zaten kullanıcılarını kaybettiler.

Seslikal sitesi 6 yıldır hizmet sağlayan bir kuruluştur. 6 sene önce neysek şimdi de öyleyiz. Çünkü düzen var, kalite var, seviye var ve aklınıza gelemeyecek her şey sitemizde mevcut. Bu yüzden hiç bir kullanıcıyı kaybetmedik. 

Telefon numarası olayına gelince, şahsiyet demiş ki kendime güvenmesem bu kadar açık bilgi vermem. Sevgili sesli youtube sitemizin site sahibi açık bilgi diyorsun da af edersin adresini mi paylaştın? Telefon numarası koymuşsun oraya onu her site zaten insanlarıyla ilgilenmek için paylaşmakta. Buna açık bilgi denilmez,

Rumuz; ötesi yok, lorah, güzel, thatly, hilal, gizem ve daha aklınıza gelemeyecek yüzlerce nick var. Bu saydığım nickler bu sitenin sahibinin gerçek yüzünü fark etmiş ve sitelerini terk etmişler.  Çünkü ayrılan kim olursa olsun sorduğumda yeniler geldikçe bizlere olan ilgisini kesti cevabını aldım. Makalemiz biraz uzun oldu, ama sitemiz hakkında sizlere biraz daha bilgi vermek istedim doğrusu,

Sitemiz seviyeli odalarıyla tanınan büyük bir sitedir. Sitemize bağlantı sağlamak için üst deki giriş tıklayın resmine basmanız yeterli olacaktır. 

Mesele telefon numarası ise 0539 553 52 70 Buyurun. Bakın nasıl da açık bilgi paylaşımında bulundum.