Sesli Youtube Sahibi Alex Kimdir?

tarafından
76
Sesli Youtube Sahibi Alex Kimdir?

Kimdir bu alex? Kimdir? 

Son zamanların en çok konuşulan sanalın hayvan ismi ile anılan bir alex rumuzuna sahip bir şahıs mevcuttur.

Peki bu şahıs kimdir? Necidir? Nasıl İyi yerlere gelmeye çalıştı?

Yaklaşık 7-8 senedir sanalda olan sitesi ile gündeme gelen alex, ilk başladığı zamanlarda bir bayan site sahibinin yanında başlamış ve sesli ciyiz sitesi olarak yollarına devam etmişlerdir. Tabii zaman ilerledikçe sitedeki insanlara olan ilgisinden dolayı sevilen alex, şimdiki zamanlarda artık kendine olan güveninin tamamlamış ve başka bir sitede sesli chat sahipliği yapan şahıs sesli youtube sitesinin sahibi olmuş ve bu siteyi almıştır.

Hedefini daha önceden belirleyen alex şimdiki zamanlarda sesli ciyiz sitesini bırakmış ve kendi güveni ile kendi sitesinin başına geçmiştir. Yurt dışında ikamet eden alex şimdiki zamanlarda sitesine genellikle 18-19 yaş kitlesini barındırarak kesinlikle yaşlı, başlı insanlara yer vermemekte ve hatta başka sitelere reklam yapmaya giderek +35 yaş aralığı gelmesin diye uyarılarda bulunmaktadır.

İlk başta 450-500 arası kullanıcıyı sabitleyen sesli youtube sitemizin sahibi şimdiki zamanlarda günden güne her geçen gün kullanıcı kaybına uğramaktadır. Şahıs iyi bir şahıs olmadığı için ve bu şahsın küfürlerini, hakaretlerini gören insanlar gerçek yüzü ile karşılaşınca artık sitesini terk etmeye başlamıştır.

Açılan, her site büyür, ama önemli olan o sitenin sahibinin ne olduğudur.

Sitesini terk eden şahıslar ve kişiler doğrudan hiç şaşmayan, her zaman kaliteli olan seslikal sitesini son günlerde tercih ediyorlar. Bayan kişiliği ile, insanlara ilgisi ile tanınan sesli kal sesli sohbet site sahibi insanlarına karşı her zaman seviyeli olmakta, ve kendini sevdirmektedir.

Şayet bu yazıyı sesli youtube sitemizin sahiplerinden okuyan, gören olursa, siz değerli kullanıcılarda olduğunuz site içerisindeki site sahibinin nasıl bir insan olduğunu yakında zaten anlarsınız. Unutmayın ki her insan çıkarı için yalakalıkta yapar, af edersiniz soytarılık ta !

Sesliyoutube sitesi sahibi de bunlardan bir tanesidir. Son zamanlarda sitesinde en üst konum yetki dağıtarak tekrardan kullanıcılarını arttırmak için uğraş gösteriyormuş, ama buradan tavsiyem, artık saltanat koltuğunu dibe indirdik,

Son zamanlar’da farkındaysanız sesliyoutub sitemin, paylaşımlarını kopyalayıp izinsiz bir şekilde kendi sitesinden paylaşıyor. Özentilik de zirve yapmış kendisi benle iletişime geçerse ben ona makale yazıp veririm zaten.

Gönlümün sadakası olsun !