Sesli Youtube Kullanıcıları Gerçek Mi?

tarafından
52
Sesli Youtube Kullanıcıları Gerçek Mi?

Hepinizin aslında aklına takılan bir sorudur,  sitedeki kullanıcılar, online gerçek mi diye?

Benimde aklıma takılmadı değil aslında. Çok merak ediyordum, daha 10 yaşındaydım sesli chat sitelerine ayak bastım. İlk sitem kendi sitem oldu ve 10 yılı aşkındır sesli chat alemindeyim. Henüz siteler arasında bot görmedim. Ama sesli youtube sitemiz içerisinde en az 250 aşkın bot ile karşı karşıya kalınca şok oldum.

Sitemiz aslında online kapasitesi yüksek bir siteydi. Kullanıcı kaybettiğimiz için, çareyi sanal makineler üzerinde bulabildik ne yazık ki. Bunu yapma sebebimiz sitemize katılım sağlamakta olan yeni kullanıcılarımızın kalabalık bir ortam görmesinden dolayıdır. 1 makine ile örneğin bir online kişi sokabiliyoruz. Buda 50-60 gibi bir sayı ile user listesindeki online kullanıcıları fazladan gösterebiliyor.

Kullanıcılarımız, bizleri sevenler bu durumdan haberdar olabilmeleri için bunu video haline getirmiştik zaten. Kullanıcı listemizde ki bot diye adlandırılan sahte kullanıcılarımız ile sesli youtube üyelerimize fazla kişi gösteriyoruz.

Alt taraftaki bölümden bot adetimizi sizlere gösterdik. Bizde yalan dolan kesinlikle olmaz. Bu yüzden sitemiz sevilir sayılır. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederim.